Acer Polska

O nas

Predator to seria urządzeń gamingowych firmy Acer. Bogate portfolio, na które składają się laptopy, monitory, komputery stacjonarne i projektory, w połączeniu z zastosowaniem zaawansowanych technologii oraz najlepszych podzespołów pozwalają na docieranie z ofertą urządzeń do coraz szerszego grona odbiorców. Udział w wielu imprezach e-sportowych oraz wydarzeniach związanych z gamingiem przyczynia się do wzrostu świadomości marki wśród osób, które cenią wysoko rozwiniętą technologię i komfort w czasie rozgrywek. Obecnie pracujemy nad rozwojem komunikacji na temat marki Predator, poprzez zaangażowanie Ambasadora marki, który aktywnie i długofalowo prowadzić będzie kompleksowe działania promujące tę markę.

Znajdziesz nas na

  • Lokalizacja ul. Domaniewska 41A, 02-672 Warszawa
  • Zatrudnienie 5001 – 10000
  • Dane kontaktowe predator@wec24.pl

Kim jesteśmy

Jesteśmy globalną firmą, angażującą się w wydarzenia e-sportowe na niemal każdym kontynencie. Tworzymy i rozwijamy serię urządzeń gamingowych, spełniającą najwyższe oczekiwania profesjonalistów i wymagających graczy. Wspieramy rozwój e-sportu, sponsorując i współorganizując międzynarodowe imprezy e-sportowe. Rozwijamy naszą pasję do gier komputerowych, wymieniając się doświadczeniami i uwagami z najlepszymi specjalistami w tej dziedzinie na całym świecie.

Co robimy?

Tworzymy urządzenia, które dostarczają swoim użytkownikom niezapomnianych wrażeń z rozgrywek, rozwijamy technologie wykorzystywane w grach komputerowych, współpracujemy z najważniejszymi dostawcami technologii na świecie, tak Tobii Eye Tracking, NVIDIA, Intel i Microsoft Office. Stale zwiększamy nasz udział w rynku produktów gamingowych – wychodzimy poza horyzonty!

Tak bawimy się na imprezach e-sportowych:

Benefity

  • praca dla globalnej marki
  • stały dostęp do najnowszych urządzeń gamingowych
  • wyjazdy na imprezy e-sportowe, głównie zagraniczne
  • kontakt z najważniejszymi osobami i zespołami w świecie e-sportu
  • profesjonalne wsparcie i szkolenia

Osoba rekrutująca

Jan Trzupek
Jan Trzupek Rekruter

Rekrutujemy!

Chcesz dodać swój profil pracodawcy?
Acer Polska
Oferty pracy 1 ofert pracy