Brand24

O nas

Brand24 to narzędzie monitoringu Internetu i mediów społecznościowych. Pozwala na poznanie i zrozumienie opinii Internautów na temat wskazanych firm, marek, czy produktów

Aplikacja monitoruje aktualnie ponad 30 000 marek, dla których zebrano już ponad 4 miliardy wzmianek. Wśród klientów są takie marki jak Intel, IKEA, H&M, UPC, Carlsberg, Vichy, Leroy Merlin, Tauron i wiele, wiele innych. Warto też podkreślić, że Brand24 to jednak nie tylko produkt dla dużych marek. To także wartościowe narzędzie dla małych i średnich przedsiębiorstw, które wykorzystują monitoring do budowania relacji z klientami.

Znajdziesz nas na

 • Lokalizacja Warszawa
 • Zatrudnienie 40
 • Dane kontaktowe biznes@brand24.pl
  tel. +48 717 509 001

Kim jesteśmy

Brand24 oficjalnie powstał  we wrześniu 2011 roku, a od października rozpoczęto sprzedaż usług w Polsce. W 2013 roku wystartowała wersja na rynek indonezyjski, gdzie od początku udało się pozyskać kilku kluczowych klientów. W 2014 roku Brand24 rozpoczął działanie na rynku międzynarodowym, kierując się przede wszystkim w stronę najbardziej chłonnych rynków USA i Wielkiej Brytanii. W międzyczasie spółka została wyróżniona wieloma prestiżowymi nagrodami na rynku polskim i międzynarodowym. Do najbardziej spektakularnych zaliczyć można: Najlepszy Debiut E-commerce Awards 2012, Najlepszy Startup w Europie Środkowo-Wschodniej Aulery 2012, Najlepsza Aplikacja dla Biznesu Mobile Trends Awards 2013/2014, Najlepsza Aplikacja Webowa The Next Web Startup Awards 2013, Najlepsza Produkt Wspierający Relacje z Klientami E-commerce Awards 2014/2015.

Co robimy?

Narzędzie pozwala na natychmiastowy dostęp do informacji na temat firm czy produktów, oraz angażowanie się w komunikację bezpośrednią. Dzięki szybkiej analizie w ciągu kilku chwil mamy dostęp do podstawowych statystyk marki takich jak liczba wpisów czy zasięg w mediach społecznościowych oraz danych o sentymencie marki. Aplikacja zbiera wszystkie publiczne wzmianki z całego Internetu prezentując je w przyjaznym panelu. Brand24 pozwala również na natychmiastową informację o punktach zapalnych – automatyczne dzienne i tygodniowe raporty pomagają dokładnie śledzić zmiany wizerunku marki, a specjalne Storm Alerty dają precyzyjną i natychmiastową informację o zmianach zasięgu i ilości wzmianek konkretnych słów kluczowych. Możliwość filtrowania wyników pozwala na bardzo dokładne zbadanie kontekstu i zależności między słowami kluczowymi a emocjami lub po prostu ograniczenie wyników z całej bazy do konkretnych, wymaganych słów.

Benefity

 • jeden z najpopularniejszych startupów w Polsce
 • atmosfera startupowa, daleka od korporacyjnych reguł
 • atmosfera ciągłego wdrażania nowości technologicznych
 • unikalne wyzwania technologiczne - Brand24 codziennie crawluje miliony stron, posiada bazę milardów zindeksowanych wypowiedzi. Do obsługi tego musimy używać najnowszych technologii
 • płaska struktura zarządzania, pracownicy zamiast sformalizowanych zadań dostają dużą swobodę w realizacji celów
 • spółka ma ambicje globalne, posiada oddział w USA oraz rywalizuje z konkurentami z Sillicon Valley

Osoba rekrutująca

Piotr Wierzejewski
Piotr Wierzejewski Szef działu IT

Rekrutujemy!

Chcesz dodać swój profil pracodawcy?
Brand24
Oferty pracy 1 ofert pracy