Netguru

O nas

Netguru to firma specjalizująca się w projektowaniu i dostarczaniu oprogramowania aplikacji webowych, mobilnych oraz serwisów internetowych. Wywodzimy się z Polski, ale pracujemy w środowisku międzynarodowym. Od założenia spółki w 2008 roku współpracujemy z wieloma różnorodnymi klientami i partnerami – zarówno korporacjami, jak i startupami – z Europy Zachodniej, Azji, USA oraz Bliskiego Wschodu. Zostaliśmy wyróżnieni na tegorocznej liście Diamentów Forbesa oraz dwukrotnie w top 5 najszybciej rozwijających się firm w centralnej Europie według rankingu „Deloitte Fast 50”. Na rynku pracy Netguru wyróżnia się przede wszystkim unikalną kulturą organizacyjną, możliwością nawet całkowitej pracy zdalnej, transparentną komunikacją z zespołem i klientami, dostępem do najnowszych narzędzi, a także zaangażowaniem pracowników w społeczność związaną z IT. Główna siedziba Netguru mieści się w Poznaniu. Chociaż firma posiada biura jeszcze w czterech polskich miastach, zarówno jej pracownicy, jak i klienci rozsiani są po całym świecie. Jeśli chcesz do nas dołączyć, ściągnij nasz infopack i dowiedz się, co to znaczy być developerem w Netguru. Pobierz swoją kopię.

Znajdziesz nas na

 • Lokalizacja Poznań, Warszawa, Wrocław, Gdańsk, Kraków
 • Zatrudnienie 200 osób
 • Dane kontaktowe ul. 27 Grudnia 3,
  61-737 Poznań
  jobs@netguru.co

Kim jesteśmy

Jesteśmy już ponad 190-osobowym zespołem, nieustannie rosnącym,  ale ciągle zgranym. Nad realizacją projektów wspólnie pracują programiści: Ruby on Rails, Front-end, iOS i Android wraz z Project Managerami, QA-ami oraz Product Designerami, których wspierają specjaliści z innych dziedzin (takich jak marketing, sprzedaż, HR, administracja i finanse). Łączy nas pasja mierzenia się z coraz to nowymi wyzwaniami poprzez tworzenie nieprzeciętnych aplikacji webowych i mobilnych dla klientów z całego świata. Nasza kultura organizacyjna, oparta na zwinnych procesach i regularnej informacji zwrotnej, wspierająca nieszablonowe rozwiązania, stawiająca na wysoką jakość i profesjonalizm sprawia, że pracownicy w Netguru chcą i mają możliwość ciągle się rozwijać. Wzajemne wsparcie oraz transparentna komunikacja pomagają nam w pielęgnowaniu naszej nieformalnej, przyjacielskiej atmosfery w pracy.

Co robimy?

Tworzymy, wdrażamy i utrzymujemy aplikacje webowe i mobilne wraz całym product designem w oparciu o metodyki zwinne. Od pierwszego kontaktu z klientem przez cały proces realizacji projektu proponujemy i doradzamy najbardziej adekwatne rozwiązania pod względem technicznym i biznesowym. Nasze technologie to: Ruby on Rails, iOS, Android oraz front-end (oparty na frameworkach: AngularJS, Ember.js lub React). Pracujemy nad kompleksowymi projektami zarówno dla niewielkich startupów, jak i dużych korporacji, ponieważ wdrażanie innowacyjnych pomysłów klientów w życie jest naszą pasją.

Benefity

 • Macbook i dodatkowe akcesoria
 • Prywatna opieka zdrowotna i karta Multisport
 • Indywidualny budżet rozwojowy
 • Dynamiczna ścieżka kariery i wsparcie lidera
 • Dofinansowanie do kursów języka angielskiego
 • Śniadania na koszt firmy i obiady za pół ceny
 • Regularne wyjazdy i imprezy integracyjne

Osoba rekrutująca

Hania Bręczewska
Hania Bręczewska Rekruter

Rekrutujemy!

Chcesz dodać swój profil pracodawcy?
Netguru
Oferty pracy 5 ofert pracy