Oskar Wegner

O nas

Jesteśmy, doświadczonymi w boju, specjalistami od marketingu. Funkcjonujemy na rynku od 23 lat, a od 1999 roku realizujemy kompleksowe strategie lojalnościowo-motywacyjne oparte na analizach Big Data. Nasze wdrożenia obejmują programy lojalnościowe, motywacyjne i grywalizacyjne dla branżowych liderów (m.in. Toyota Motor Poland, Santander Consumer Bank, BASF Chemical Company i ENERGA-Obrót SA, ROCKWOOL).

Znajdziesz nas na

 • Lokalizacja Szczecin
 • Zatrudnienie 60
 • Dane kontaktowe rekrutacja@oskarwegner.pl

Kim jesteśmy

Na bieżąco śledzimy najnowsze trendy w marketingu, jednak nie po to, by ślepo za nimi podążać, ale odpowiednio wykorzystać nasze doświadczenie, umiejętności i wiedzę w zmieniającej się rynkowej rzeczywistości. Od 2 lat przesuwamy nasz „core-business” w stronę platform grywalizacyjnych i nowoczesnych technologii. Kładziemy nacisk na rozwój działu IT i budowę młodego zespołu, gotowego zmierzyć się z nieszablonowymi realizacjami. Dbamy o wnikliwą analizę sytuacji klientów, zależy nam na tym, by każdy projekt był ”szyty na miarę” oraz odpowiadał na ich indywidualne potrzeby.

Co robimy?

 1. Dokonujemy analizy Big Data, w celu identyfikacji potrzeb handlowców. W oparciu o nie, dobieramy mechanizmy angażowania, które następnie stosujemy w wirtualnym świecie gry (stworzonym na potrzeby konkretnego programu grywalizacyjnego)
 2. Zajmujemy się projektowaniem w pełni rozwiniętych programów grywalizacyjnych, które zawierają elementy rozbudowanego świata gry. Jako członkowie międzynarodowej konfederacji GamFed korzystamy z merytorycznego wsparcia ze strony światowych liderów branży grywalizacyjnej przy wdrożeniu każdego nowego projektu.
 3. Towrzymy mobilne wersje gier na systemy iOS, Android i Windows Phone, dbając o ich funkcjonalność i wygodę użytkowania.
 4. Przygotowujemy rozbudowane i funkcjonalne platformy do obsługi programów lojalnościowych naszych klientów. Dokładamy wszelkich starań, by zastosowane rozwiązania były intuicyjne i realizowały wszystkie założenia danego programu.

Benefity

 • realizacja ciekawych i rozbudowanych projektów grywalizacyjnych
 • praca dla prestiżowych klientów, często liderów branży
 • współtworzenie młodego zespołu opartego na koleżeńskich relacjach
 • możliwość pracy zdalnej
 • wyjazdy na branżowe konferencje

Osoba rekrutująca

Monika Potiopa
Monika Potiopa Software Project Manager

Rekrutujemy!

Chcesz dodać swój profil pracodawcy?
Oskar Wegner
Oferty pracy 3 ofert pracy