Sii

O nas

Zatrudniając ponad 2700 inżynierów, Sii jest liderem usług IT i inżynierii w Polsce. Realizujemy projekty dla wiodących firm z Polski i z zagranicy. Wspieramy naszych Klientów w zakresie rozwoju oprogramowania, zarządzania infrastrukturą IT, testów, usług service desk, szkoleniowych i inżynieryjnych. Sii Polska powstała w 2006 roku i w ciągu kilku lat z małej jednoosobowej firmy przekształciła się w prężnie działające przedsiębiorstwo, zatrudniające obecnie ponad 2700 specjalistów. Świadczone przez Sii usługi dają naszym klientom większą elastyczność, dzięki czemu mogą szybciej i efektywniej realizować swoje cele biznesowe. Dbamy o to, aby satysfakcja naszych Klientów, a także pracowników była wyższa niż u konkurencji. Pozycję lidera na rynku IT w Polsce zawdzięczamy konsekwencji w realizacji naszej strategicznej misji, 5 jasnych celów i 15 kluczowych wartości, które odzwierciedlają ducha Sii i panującą w firmie atmosferę.

Znajdziesz nas na

  • Lokalizacja Łódź
  • Zatrudnienie 150
  • Dane kontaktowe Sii sp. z o.o., ul. Kopcińskiego 79, 90-033 Łódź

Kim jesteśmy

Łódzki oddział, który może pochwalić się doskonałą infrastrukturą techniczną, zatrudnia blisko 150 wykwalifikowanych inżynierów i ekspertów z zakresu IT oraz nieustannie poszerza swój zespół o kolejnych, wysokiej klasy specjalistów. Pracownicy Sii Łódź realizują projekty dla wiodących firm z sektora bankowości, finansów, przemysłu, nowych technologii czy mediów poprzez wparcie klientów w zakresie analiz, testów, rozwoju oprogramowania oraz integracji i utrzymania systemów. Sii funkcjonuje w Łodzi od 2012 r. – jako jeden z 8 lokalnych oddziałów firmy, która łącznie zatrudnia w całej Polsce ponad 2700 inżynierów.

Co robimy?

Głównymi technologiami, w jakich realizowane są nasze projekty to: Java, .NET, Web Development czy SAP. Rozwijamy się również w zakresie kompetencji związanych z C/C++, Embedded czy Quality Assurance. Oprócz rozwoju w kierunku technologicznym (polegającym na kontakcie z najlepszymi specjalistami i doskonaleniem umiejętności technicznych podczas szkoleń), chętnie się integrujemy i to nie tylko podczas licznych imprez – powstała u nas grupa piłkarzy i spotkania z grami planszowymi. Sponsorujemy Budowlanych Łódź – drużynę rugby, od lat plasującą się w czołówce polskich drużyn. Raz w roku organizujemy Let’s Code – nocny konkurs programistyczny trwający 24 godziny, z czego 20 godzin przeznaczamy na programowanie. Jesteśmy również organizatorem Konferencji Get.NET, jednego z najważniejszych wydarzeń związanych z technologiami .NET w Polsce. Przygotowujemy się do wiosennej edycji (kwiecień 2017) konferencji GET.NET w Łodzi, podczas którego wystąpią znani i cenieni na całym świecie eksperci .NET.

Benefity

  • Prywatna opieka medyczna, karta Multisport, bilety do kina, ubezpieczenie grupowe, Piwne Czwartki, Owocowe Środy i Fifa 2017
  • Umowę o pracę bądź B2B,
  • Nagrody za polecanie specjalistów z branży IT.

Osoba rekrutująca

Ewa Żakowska-Lolo
Ewa Żakowska-Lolo Recruitment & HR Specialist

Rekrutujemy!

Chcesz dodać swój profil pracodawcy?
Sii
Oferty pracy 3 ofert pracy