Terma

O nas

Działalność firmy osadzamy w wartościach, które stanowią wspólny mianownik wszystkich podejmowanych przez nas procesów. Innowacyjność, pracowitość, odpowiedzialność, oszczędność i pokora to składowe naszej codzienności. Terma to firma bez dyrektorów, kierowników i przełożonych. To grono ponad 200 osób połączonych wspólnym pragnieniem bycia możliwie najlepszym Dostawcą. Firma funkcjonuje na rynku od 1989 roku, natomiast w 2003 roku nastąpił znaczący wzrost w konsekwencji którego Terma E. Brylowski i Terma Trade Sp. z.o.o. połączył się w jeden podmiot Terma Technologie. Decyzja o zespoleniu organizacji była konsekwencją przyjętej strategii rozwoju oraz trwałego kształtowania identyfikacji firmy. W kolejnych latach działalności skoncentrowaliśmy się na promowaniu innowacyjnych rozwiązań oraz wdrażaniu nowatorskiego podejścia do biznesu. Był to także czas wzmożonych prac badawczo-rozwojowych nad nowymi produktami grzewczymi. W latach 2004 – 2006 powstałą linia nowoczesnych grzałek elektrycznych. Dążąc do maksymalnej prostoty, czytelności i rozpoznawalności marki, w 2012 roku przyjęliśmy nazwę Term Sp. z.o.o. pod którą funkcjonujemy do chwili obecnej.

Znajdziesz nas na

  • Lokalizacja Czaple 100, k. Gdańska
  • Zatrudnienie 248
  • Dane kontaktowe rekrutacja@termagroup.pl

Kim jesteśmy

Jesteśmy polskim producentem grzejników łazienkowych i dekoracyjnych, grzałek, maszyn budowlanych oraz sprzętu rehabilitacyjnego. Mając 25 letnie doświadczenie, służymy ludziom nie tylko w Polsce, lecz także w ponad 40 krajach świata, na 4 kontynentach. W swej działalności staramy się być zawsze bliżej naszych Konsumentów i Partnerów Handlowych, wychodzić naprzeciw ich potrzebom. Spełnianie oczekiwań, to dla nas za mało - chcemy je wyprzedzać.

Co robimy?

Produkujemy nowe pomysły i rzeczy warte wdrożenia!

Nie chcemy podążać utartymi ścieżkami, ale być innowatorem w realizowanych projektach, stąd na co dzień szukamy najnowszych technologii, które zautomatyzują procesy, usprawnią komunikację i sprawią, że finalny Odbiorca uzyska rozwiązanie szyte na miarę.

Benefity

  • pracy w innowacyjnej i stabilnej organizacji o płaskiej strukturze (25 lat na rynkach ponad 40 krajów świata), możliwości rozwoju zawodowego i osobistego,
  • atrakcyjnego wynagrodzenia,
  • karty Multisport / OK System,
  • udziału w zawodach sportowych – smocze łodzie,
  • możliwość nauki języków obcych,
  • prywatnej opiekę medyczną (Medica)
  • możliwości wyboru ubezpieczenia grupowego.

Osoba rekrutująca

Katarzyna Kiel
Katarzyna Kiel Rekruter

Rekrutujemy!

Chcesz dodać swój profil pracodawcy?
Terma
Oferty pracy 1 ofert pracy