Toucan Systems

O nas

Specjalizujemy się w tworzeniu multimedialnego oprogramowania z wykorzystaniem najnowszych technologii i z sukcesem je wdrażamy od chwili założenia firmy w 2012 roku. I chociaż świat od tego czasu bardzo się zmienia niezmienna pozostaje nasza fascynacja nowymi technologiami.

Naszym klientom dostarczamy kompleksowe rozwiązania z obszaru wirtualnej rzeczywistości, rozszerzonej rzeczywistości lub tworzymy systemy intelligent digital signage, które wykorzystują w pełni możliwości oferowanych przez nas rozwiązań. Łączymy ze sobą technologie internetowe, mobilne, multimedialne oraz audiowizualne tworząc systemy kompletne, charakteryzujące się olbrzymią funkcjonalnością i niezwykłą skutecznością.

Dzięki zrealizowaniu projektów dla najbardziej rozpoznawalnych marek, w krótkim czasie udało nam się zdobyć liczącą się pozycję na rynku. Nasz sukces zawdzięczamy ludziom, którzy od początku tworzą naszą firmę. Stworzyliśmy multidyscyplinarny zespół, w którym artyści, informatycy oraz zarząd doskonale się rozumieją.

Wyznajemy zasadę, że kluczem do sukcesu jest wysoka jakość tworzonych rozwiązań, orientacja na klienta oraz kompleksowa oferta. Działamy w pełni elastycznie i dostosowujemy się do potrzeb naszych kontrahentów. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych, istotny jest jedynie czas, w którym klient potrzebuje gotowego rozwiązania.

Znajdziesz nas na

 • Lokalizacja Gdańsk
 • Zatrudnienie 11-50 pracowników
 • Dane kontaktowe +48 58 712 94 94
  +48 58 712 94 95
  biuro@toucan-systems.pl

Kim jesteśmy

Jesteśmy Toucan Systems, zespołem ludzi z pasją, którzy realizują ambitne projekty informatyczne. Specjalizujemy się w tworzeniu multimedialnego oprogramowania z wykorzystaniem najnowszych technologii.

Nasz zespół tworzy grupa młodych pasjonatów technologii interaktywnych oraz niekonwencjonalnych rozwiązań. Wciąż pracujemy w nowych sektorach, w których wykorzystujemy swoje umiejętności. W związku z dynamicznym rozwojem szukamy osób z pasją i zaangażowaniem.

Benefity

 • Stabilna praca w młodym, dynamicznym zespole prężnie rozwijającym naszą firmę
 • Zakres obowiązków dostosowany do doświadczenia i możliwości
 • Świetna atmosfera w pracy w nowoczesnym biurowcu z widokiem na Gdańsk
 • Praca w elastycznych godzinach oraz możliwość rozwoju
 • Realizacja wielu ciekawych projektów z wykorzystaniem najnowszych technologii
 • Prywatna opieka medyczna oraz karnety rekreacyjno-sportowe

Osoba rekrutująca

Dominika Gostyńska
Dominika Gostyńska Asystentka Zarządu

Rekrutujemy!

Chcesz dodać swój profil pracodawcy?
Toucan Systems
Oferty pracy 2 ofert pracy