Zortrax

O nas

Jesteśmy jednym z wiodących producentów profesjonalnych rozwiązań druku 3D dla biznesu. Nasze rozwiązania sprawdzają się wszędzie tam, gdzie bezpieczeństwo, wymierne wyniki i wysoki zwrot z inwestycji są kluczowe. Od niezawodnych, wysokiej jakości drukarek, przez specjalistyczne oprogramowanie, po szeroką gamę materiałów do druku 3D, nasze produkty są zarówno innowacyjne jak i przystępne. Naszą misją jest dostarczanie takich rozwiązań, które staną się istotnym wsparciem realizowanych projektów oraz przyspieszą czas wprowadzania produktów na rynek.

Znajdziesz nas na

  • Lokalizacja Olsztyn
  • Zatrudnienie 90
  • Dane kontaktowe rekrutacja@zortrax.com

Kim jesteśmy

Historia Zortrax sięga roku 2013, kiedy to twórcy zaczęli poszukiwania finansowania na produkcję pierwszej partii drukarek 3D. Za pomocą amerykańskiego portalu Kickstarter stworzyli kampanię fundowania społecznościowego i zebrali 180 tysięcy dolarów na wdrożenie produktu na rynek. Projekt wsparło ponad 140 osób z całego świata, a ogromnym sukcesem Polaków zainteresowały się media zarówno w Polsce, jak i za oceanem.

Internetowa zbiórka pieniędzy przysporzyła marce Zortrax międzynarodowego rozgłosu, co zwróciło uwagę światowych firm i wkrótce zaowocowało pierwszymi dużymi kontraktami. Projekt okazał się wystarczająco rozpoznawalny, by zainteresować potentatów, takich, jak Bosch, Microsoft, Disney, Caterpillar, Orange czy NASA. Dziś, za pośrednictwem sieci blisko 200 dystrybutorów.

Co robimy?

Sprzedajemy swoje drukarki 3D do ponad 50 krajów na całym świecie, umożliwiając tworzenie precyzyjnych wydruków 3D, używanych m.in. w medycynie. Przykładem jest model sztucznego serca, wykorzystywany do badań, zaprojektowany przez Wojskową Akademię Techniczną w Warszawie.

Benefity

  • Możliwość dołączenia do prywatnego pakietu medycznego;
  • Możliwość wykupienia pakietu sportowego – OK System;
  • Zdrowe przekąski codziennie rano;
  • Zniżki na paliwo – Lotos;
  • Możliwość brania udziału w kursach i szkoleniach.

Osoba rekrutująca

Paweł Czepan
Paweł Czepan HR Manager

Rekrutujemy!

Chcesz dodać swój profil pracodawcy?
Zortrax
Oferty pracy 1 ofert pracy