Architekt Java EE

Mid
10 000 - 16 000 zł
UoP / UoD / UZ / B2B
ISOLUTION Sp. z o.o.
Warszawa

Jesteśmy zaufanym partnerem wiodących polskich i zagranicznych firm z sektora bankowości, ubezpieczeń, telekomunikacji, administracji publicznej i wielu innych. Będąc na rynku od 18 lat wypracowaliśmy pozycję rozpoznawanego i cenionego przedsiębiorstwa działającego w sektorze IT.

Będziesz pracował używając:

Java SQL SoapUI JBOSS

Zadania:

  • Tworzenie architektury rozwiązań w oparciu o platformę Java EE
  • Projektowanie i wyznaczanie kierunków implementacji w realizowanych aplikacjach
  • Dokumentowanie projektów
  • Zarządzanie techniczne zespołem projektantów i programistów, tworzenie wybranych fragmentów aplikacji
  • Dbałość o najwyższą jakość kodu, przeglądy kodu w ramach projektu
  • Współtworzenie standardów technicznych
  • Kontakt z klientem

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
    Co najmniej pięcioletnie doświadczenie w pracy w projektach opartych o Java EE, w szczególności z wykorzystaniem technologii: Spring Framework, JEE (Servlet, JPA, EJB, JAX-WS, JAXB, JMS, JAAS, JAX-RS, JNDI, Bean Validation / JSR 303)
  • Znajomość co najmniej dwóch serwerów aplikacji: WebSphere, JBoss, WebLogic
    Znajomość oraz praktyka w wykorzystaniu narzędzi do testów jednostkowych, integracyjnych i funkcjonalnych (JUnit, Arquilian, soapUI, JMeter, Selenium Core / RC)
  • Znajomość wzorców projektowych GOF i Java EE (Core lub Real World Java EE Patterns)
  • Dobra znajomość UML
  • Bardzo dobra znajomość SQL i zagadnień dotyczących relacyjnych baz danych
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację
  • Chęć nauki i podnoszenia kwalifikacji
  • Komunikatywność, otwartość, zaangażowanie

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w stabilnej firmie
  • Niepowtarzalną kulturę organizacyjną
  • Inicjatywę i rozwój
  • Doskonałą komunikację
  • Ciekawe projekty i nowoczesne technologie
  • Bogaty pakiet socjalny

Zainteresowała Cię ta oferta? Zaaplikuj!

Aplikując wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)