Front-end Developer

Mid
14 000 - 19 000 zł
UoP / UZ / B2B

Connectis to polska firma IT z 22-letnim doświadczeniem. Obecnie zatrudniamy około 300-tu Specjalistów IT technologiach Java, C++, C#, .NET, SQL, JavaScript, Python, PHP, SAP, Ruby, Android, iOS i innych.

Będziesz pracował używając:

HTML JavaScript TDD CSS AngularJS jQuery

Opis stanowiska:

  • Wytwarzanie bardzo wysokiej jakości oprogramowania (Code review, TDD, unit test, acceptance test) z wykorzystaniem technologii: JavaScript, jQuery, AngularJS, Aurelia, HTML, CSS, Less, MS MVC, HTML5.
  • Oczekujemy min. 3 lata doświadczenia w programowaniu
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B1
  • Międzynarodowy projekt pełen wyzwań i współpracy z doświadczonymi Developerami
  • Praca w metodyce SCRUM
  • Praca w 17-osobowym, międzynarodowym zespole: 8 osób w Polsce i 9 w Danii
  • Możliwość poznania rozwiązań chmurowych
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej

Oferujemy:

  • Pracę w naszym Software House w centrum miasta z możliwością częściowej pracy ZDALNEJ
  • Elastyczny czas pracy oraz dogodną formę zatrudnienia
  • Profesjonalne wsparcie indywidualnego opiekuna przez cały okres współpracy, łatwy sposób zmiany projektu lub relokację do innego miasta
  • Możliwość udziału oraz wystąpień w prestiżowych szkoleniach i konferencjach IT przy współpracy z naszym IT Community Managerem
  • Niezapomniane imprezy i wyjścia integracyjne, eventy firmowe, meetup'y wewnętrzne, #pracoumilacze, kawiarnia w biurze, piłkarzyki, strefa chill, firmową ligę sportową i e-sportową, wyjątkowo luźną atmosferę i ciągłe wdrażanie nowych pomysłów (czekamy na Twój!), żeby pracowało się lepiej! :)
  • Pakiet sportowy, medyczny oraz obsługę księgową
  • 2000 zł za polecenie znajomego do pracy
  • Pracę w renomowanej Polskiej firmie z rodzinną atmosferą, z licznymi nagrodami w branży IT

Zainteresowała Cię ta oferta? Zaaplikuj!

Wyślij aplikację!

Aplikując wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)