Front-end developer

Mid
UoP / B2B
Librus
Librus
Katowice

Librus tworzy oprogramowanie wspierające polskie szkoły w realizacji ich zadań. Jesteśmy pasjonatami, który wierzą, że ich codzienna praca może coś zmienić na lepsze.

Będziesz pracował używając:

JavaScript

Co (ogólnie) będziesz robić?

  • przygotowywać front-end naszych aplikacji WWW
  • współpracować z grafikiem, zespołem programistów i działem marketingu w tworzeniu nowych projektów

Pierwsze zadania, które będziesz wspierać?

  • mamy do przepisania 2 duże aplikacje napisane na Flexie
  • jeśli znasz React Native – będziesz miał okazję od razu stać się członkiem zespołu projektowego dla nowej aplikacji

Dlaczego warto?

  • będziesz pracować z różnymi technologiami (właśnie przerzucamy się na Ext JS)
  • nasze systemy ułatwiają codziennie życie kilku tysiącom użytkowników
  • możesz wybrać formę zatrudnienia – wolisz umowę o pracę czy kontrakt?
  • mamy ogólnodostępny parking i kilka innych udogodnień, które ułatwią Ci codzienną pracę
  • nasze IT to fajny zespół – niby standard, ale u nas po prostu fajnie się pracuje

Czego byśmy chcieli?

  • znajomości JavaScript (dowolny z popularnych frameworków, ale też umiejętność napisania drobnych elementów bez ich wykorzystania)
  • doświadczenia w tworzeniu stron RWD
  • znajomości technologii Ajax, REST API
  • podstawowej wiedzy nt. UX i UI
  • głowy otwartej na nowe rozwiązania

Mogą się też przydać HTML5, PHP, SASS lub LESS, jQuerty, Material Design, React Native oraz doświadczenie w pracy z SVN lub GIT – ale i bez tego damy sobie radę!

Brzmi ciekawie? Wyślij swoje CV na praca@librus.pl – w temacie wpisz nr ref. Web/08/2018.

Zainteresowała Cię ta oferta? Zaaplikuj!

Aplikując wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)