Junior Administrator

Junior
4 000 - 10 000 zł
UoP / B2B
ForManWay
ForManWay
Warszawa

Jesteśmy firmą doradztwa personalnego. Od ponad 10 lat nasz zespół związany jest z obszarem HR, rozwojem talentów, szkoleniami i doradztwem zawodowym jednocześnie tworząc interdyscyplinarne środowisko, które wzajemnie się wspiera i motywuje.

Będziesz pracował używając:

Java JavaScript Python Linux .Net Perl XML WebServices SoapUI PL/SQL Shell

Klient ForManWay, firma consultingowa działająca w obszarze wdrażania rozwiązań CRM, poszukuje osoby na stanowisko:

Junior Administrator (nie jest wymagane doświadczenie)
Miejsce pracy: Warszawa
Numer referencyjny: 22/2018

Zadania:

  • Wdrażanie projektów systemu CRM razem z wykwalikowanym zespołem
  • Instalacja i konfiguracja usług w systemie operacyjnym Linux
  • Aktywny rozwój poprzez ciągłe zdobywanie doświadczenia zawodowego

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe będzie dodatkowym atutem (nie jest warunkiem koniecznym)
  • Wykształcenie wyższe lub ostatni rok studiów na kierunkach technicznych
  • Język angielski na poziomie komunikatywnym
  • Znajomość systemu administracyjnego Linux
  • Doświadczenie w instalacji i konfiguracji usług na Linuxie (np. serwerów aplikacyjnych)
  • Umiejętność programowania skryptów shell'owych
  • Znajomość SQL i baz danych (preferowany Oracle)
  • Znajomość jednego z języków programowania: Java, .Net, JavaScript, Perl, Python
  • Znajomość zagadnień integracyjnych: XML, WebServices, SoapUI
  • Mile widziana wiedza z obszaru systemów klasy CRM oraz systemów kontroli wersji np. SVN
  • Praktyczna znajomość pakietu Office
  • Motywacja do pracy i wysoka kultura osobista

Firma oferuje:

  • Pracę w firmie o wysokich standardach działania o profilu boutique consulting, w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • Możliwość rozwoju wewnątrz organizacji w przyjaznej atmosferze
  • Dodatkową naukę języków obcych

Zainteresowała Cię ta oferta? Zaaplikuj!

Wyślij aplikację!

Aplikując wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)