Znajdź specjalistów IT na Antyweb!

praca-na-etaciePoszukujesz programistów, testerów, analityków lub administratorów? Chcesz zatrudnić doświadczonych ekspertów, a może szukasz absolwentów kierunków ścisłych? Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość: od dziś ruszamy z projektem ANTYPRACA. Proponujemy Ci rozwiązania, które pomogą Ci pokazać Waszą firmową atmosferę, kulturę, ludzi oraz codzienną pracę. U nas udowodnisz kandydatom, że praca u Ciebie może być rozwojowa – ANTY-nudna, ANTY-monotonna, ANTY-standardowa

Dlaczego właśnie na Antyweb?

Obecnie Antyweb czyta ponad 1 500 000 użytkowników z czego blisko 40% zatrudnionych jest w branży technologicznej

W dzisiejszych czasach marketing rekrutacyjny to konieczność. Aby Twoje działania były skuteczne, musisz być obecny tam, gdzie przebywa Twoja grupa docelowa. Nasz serwis czytają programiści, projektanci biznesowi, analitycy, menedżerowie produktów i projektów programistycznych oraz wszyscy Ci, którzy na co dzień zajmują się nowymi technologiami i nie mogą bez nich żyć. Chcemy pomóc Ci do nich dotrzeć, ponieważ wierzymy, że warto stworzyć miejsce, w którym kandydat pozna Was, a Wy kandydata.

Co możemy zaproponować?

Oferujemy Ci profil pracodawcy, na którym zaprezentujesz swoją firmę od środka: kulturę organizacyjną, wartości, cele, prowadzone projekty, sylwetki pracowników i ich opinie o pracy u Was, proces rekrutacyjny, możliwości rozwoju. Ważne, aby profil był konkretny i spójny z tym, co dzieje się wewnątrz firmy, ale o to się nie martw – pomożemy i wspólnie zadbamy o to, aby treści były interesujące dla potencjalnych pracowników.

Na profilu będą też widoczne oferty pracy – będziesz na bieżąco informować kandydatów o aktualnych ofertach pracy. Twoi rekruterzy oraz menedżerowie biznesowi będą mogli zostawić na siebie namiary, ułatwiając kontakt zainteresowanym zatrudnieniem. Będziesz miał możliwość uruchomienia testu sprawdzającego umiejętności kandydata – dzięki temu, w Twoje ręce trafią aplikacje osób, których szukasz.

 

Zapraszamy do współpracy, klientów traktujemy bardzo indywidualnie!

Skontaktuj się z nami

Czy ANTYPRACA to miejsce dla Twojej firmy?

Z pewnością tak, jeśli chcesz skutecznie budować markę pracodawcy wśród kandydatów. Ważna jest dla nas jakość materiałów i treści, dlatego zależy nam, abyś pokazał innym jak naprawdę pracuje się w Waszej firmie. Czytelnicy nie znajdą u nas ogólnikowych i bezużytecznych informacji, a Ty będziesz mógł dotrzeć do swojej grupy docelowej. Jesteśmy pewni, że autentyczność oraz bycie blisko potencjalnych zainteresowanych, pomoże obu stronom spełnić wzajemne oczekiwania.

Zadbamy również o to, abyś wiedział czy profil pracodawcy się rozwija. Pokażemy Ci comiesięczne statystyki, dzięki którym będziesz mógł sprawdzić jak często profil Twojej firmy jest odwiedzany.

Zapraszamy do kontaktu i czekamy na Twój skuteczny profil pracodawcy!

Tomasz Niewiński :
Mail: tomasz.niewinski@antygrupa.pl
Tel : +48 666 381 493

Grzegorz Marczak :
Mail: grzegorz.marczak@antyweb.pl
Tel : +48 601 32 24 17