Antyweb

Antyweb

zdalnie
Warszawa

O nas

Antyweb to młode dynamicznie rozwijające się medium, które  w obecnej chwili tworzą, takie serwisy jak Antyweb.pl (blog o technologiach i startupach), Antyapps.pl (blog o aplikacjach mobilnych), Zmienimyswiat.pl (akcja specjalna o przyszłości technologii). Antyweb powstał w 2006 roku, jako blog wspierający serwis Pytamy.pl. Potem rozwinął się w samodzielny blog o startupach i rosnącym trendzie Web 2.0. Do roku 2011 był tworzony praktycznie przez jedną osobę, czyli Grzegorza Marczaka. W tym samym roku pojawił się pierwszy inwestor w postaci Venture Hub i od tamtej pory Antyweb się sprofesjonalizował. Zbudowana została redakcja itp.

Kim jesteśmy

Antyweb powstał w 2006 roku, jako blog wspierający serwis Pytamy.pl. Potem rozwinął się w samodzielny blog o startupach i rosnącym trendzie Web 2.0. Do roku 2011 był tworzony praktycznie przez jedną osobę, czyli Grzegorza Marczaka. W roku 2011 pojawił się inwestor w postaci Venture Hub i od tamtej pory Antyweb się sprofesjonalizował . Zbudowana została redakcja itp.

Co robimy

Tworzymy dobrej jakości media związane z technologiami. Stawiamy na dobre teksty, zamiast na szybkie newsy, i to się sprawdza. Budowana, od 2006 roku, marka Antyweb ma wielu stałych czytelników- według statystyk ponad 50% odwiedzających wraca do nas ponownie.

Nasze oferty pracy

Antyweb
Programista WordPress 2 000 - 3 000 zł
zdalnie
Warszawa
Antyweb
Junior
PHP HTML JavaScript

Najlepsi pracodawcy w Europie!

Wiemy jak ważny jest rzetelny pracodawca, dlatego
współpracujemy tylko z najlepszymi!