DevOps Engineer

Mid
16 000 - 18 400 zł
B2B
Connectis
Connectis
Gdańsk

Connectis to polska firma IT z 22-letnim doświadczeniem. Obecnie zatrudniamy około 300-tu Specjalistów IT technologiach Java, C++, C#, .NET, SQL, JavaScript, Python, PHP, SAP, Ruby, Android, iOS i innych.

Będziesz pracował używając:

Linux Chef Unix Puppet Ansible Vagrant

Opis stanowiska:

  • Określanie standardów w zakresie metod i technik integracyjnych
  • Ścisła współpraca z zespołami developerskimi przy określaniu jakości wytwarzania i integracji
  • Automatyzacja powtarzalnej pracy ręcznej
  • Podejmowanie inicjatywy zwiększania jakości oprogramowania i zapewnienia wysokiej dostępności systemów
  • Budowa środowiska pracy opartego na komunikacji, współpracy i integracji zespołów developerskich oraz operacyjnych IT
  • Doskonalenie procesów wytwarzania aplikacji i dalszego wdrażania na środowiska testowe i produkcyjne

Wymagania:

  • Co najmniej 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomość UNIX/Linux
  • Znajomość narzędzi do zarządzania automatyzacją konfiguracji (np. Chef, Puppet, Ansible Vagrant lub podobne)

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie technologicznej
  • Ciągły rozwój i podnoszenie kompetencji
  • Udział w ciekawych projektach
  • Pakiet benefitów

Start: wrzesień - listopad

Zainteresowała Cię ta oferta? Zaaplikuj!

Wyślij aplikację!

Aplikując wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)