Front-End Engineer

Mid
9 500 - 19 000 zł
B2B
9LivesData
9LivesData
Warszawa

Specjalizujemy się w badaniach i rozwoju zaawansowanego oprogramowania. Kładziemy nacisk na bardzo wysoką jakość i niezawodność naszego oprogramowania.

Będziesz pracował używając:

HTML JavaScript CSS AngularJS Webpack Jasmine Karma

9LivesData specjalizuje się w badaniach i rozwoju zaawansowanego oprogramowania systemowego. Kładziemy nacisk na bardzo wysoką jakość i niezawodność naszego oprogramowania. Nasza firma ma płaską strukturę, w której każdy może wykazać się inicjatywą i wybrać własną drogę „kariery”. Stosujemy zwinne techniki wytwarzania oprogramowania. Współpracujemy z zespołami i firmami w USA, Japonii, EU.
Więcej informacji – www.9livesdata.com.

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko

Dołączysz do technologicznego, ambitnego projektu rozwijanego dla klienta z Silicon Valley. Będziesz pracował w ciągle rosnącym zespole składającym się z ośmiu frontend deweloperów opiekujących się stroną frontend całego systemu.

Obowiązki:

  • Współpraca w krosfunkcjonalnych zespołach złożonych z UX designera, front i backend deweloperów wspieranych przez ekspertów domenowych
  • Projektowanie i implementacja zrozumiałego, czystego i łatwo utrzymywalnego kodu
  • Dostarczanie funkcjonalności w wysokiej jakości dzięki praktykom review, refactoring i testów automatycznych

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość preferowanego frontendowego ekosystemu
    • Znajomość lub chęć poznania Angular 4+ mile widziana
  • Biegłość w podstawowych technologiach frontowych JavaScript, HTML, CSS
  • Mile widziana znajomość:
    • popularnych preprocesorów CSS, w szczególności: SASS
    • powszechnych narzędzi build: Webpack, npm
    • unit testing przy wsparciu: Jasmine, Karma
  • Dużym plusem będzie znajomość obszaru E2E testing z wykorzystaniem: Protractor, Cucumber, Gherkin oraz narzędzi CI typu Jenkins
  • Gotowość do pracy zespołowej w formule agile'owej
  • Kreatywność, inicjatywa i motywacja do rozwoju

Oferujemy:

  • Pracę w małych zespołach (4-6 osób) w wydzielonych pokojach
  • Nowatorskie projekty: distributed systems, storage, big data, computer vision i inne
  • Kreatywnych i chętnie dzielących się doświadczeniem współpracowników w firmie
  • Luźną i przyjazną atmosferę
  • Dobrą lokalizację: znajdujemy się przy samym metrze Kabaty
  • Elastyczność: rozumiemy, że niektórzy muszą wychodzić o 15, a inni lubią pracować dłużej i rano się wyspać
  • Podróże dla chętnych: jeździmy w delegacje do Japonii, USA i nie tylko

Zainteresowała Cię ta oferta? Zaaplikuj!

Aplikując wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)