Junior Java Developer

Junior
7 000 - 12 000 zł
UoP / UZ / B2B

Connectis to polska firma IT z 22-letnim doświadczeniem. Obecnie zatrudniamy około 300-tu Specjalistów IT technologiach Java, C++, C#, .NET, SQL, JavaScript, Python, PHP, SAP, Ruby, Android, iOS i innych.

Będziesz pracował używając:

Java Oracle JIRA JBOSS Scrum Jenkins

Opis stanowiska:

  • Praca z technologiami: Java 8, Spring 4+, Spring Boot, JBOSS, Jenkins, JIRA; repozytorium GIT oraz Oracle DB
  • Oczekujemy min. rok doświadczenia w programowaniu
  • Atutem jest styczność w pracy z narzędziem Docker, Maven 3 oraz PL/SQL
  • Praca w metodyce SCRUM
  • Development aplikacji skierowanej na rynek niemiecki i skandynawski

Wymagania:

  • Java 8, Spring boot, Spring 4+, jboss, Jenkins, jira
  • Dodatkowo wymagana jest znajomość języka angielskiego na poziomie B1/B2

Oferujemy:

  • Możliwość codziennej pracy w firmie podążającej za najnowszymi trendami technologicznymi
  • Udział w innowacyjnym projekcie z branży motoryzacyjnej
  • Elastyczny czas pracy oraz dogodna forma zatrudnienia
  • Profesjonalne wsparcie indywidualnego opiekuna przez cały okres współpracy, łatwy sposób zmiany projektu lub relokacja do innego miasta
  • Możliwość udziału oraz wystąpień w prestiżowych szkoleniach i konferencjach IT przy współpracy z naszym IT Community Managerem
  • Niezapomniane imprezy i wyjścia integracyjne, eventy firmowe, meetup'y wewnętrzne, #pracoumilacze, kawiarnia w biurze, piłkarzyki, strefa chill, firmowa liga sportowa i e-sportowa, wyjątkowa luźna atmosfera i ciągłe wdrażanie nowych pomysłów (czekamy na Twój!), żeby pracowało się lepiej! :)
  • Pakiet sportowy, medyczny oraz obsługa księgowa
  • 2000 zł za polecenie znajomego do pracy
  • Praca w renomowanej polskiej firmie z rodzinną atmosferą, z licznymi nagrodami w branży IT

Zainteresowała Cię ta oferta? Zaaplikuj!

Wyślij aplikację!

Aplikując wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)