Programista baz danych

Mid / Senior
7 000 - 11 000 zł
UoP
ForManWay
ForManWay
Warszawa

Jesteśmy firmą doradztwa personalnego. Od ponad 10 lat nasz zespół związany jest z obszarem HR, rozwojem talentów, szkoleniami i doradztwem zawodowym jednocześnie tworząc interdyscyplinarne środowisko, które wzajemnie się wspiera i motywuje.

Będziesz pracował używając:

UML MS SQL Server Oracle

Klient ForManWay, lider sprzedaży materiałów budowlano-wykończeniowych,poszukuje osoby na stanowisko:

Programista Baz Danych
Miejsce pracy: Warszawa
Numer referencyjny: 03/2018

Zadania:

  • Gromadzenie i przełożenie wymagań biznesowych na rozwiązania IT wcałym obszarze Business Intelligence (BI)
  • Opracowywanie, modyfikacje oraz rozwój aplikacji raportowych, raportów i procesów zasilających
  • Zapewnienie właściwego funkcjonowania serwerów z bazami danych w LMP
  • Zapewnienie wsparcia przy rozwiązywaniu problemów w zakresie baz danych, interfejsów oraz raportów

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Solidna wiedza z zakresu relacyjnych baz danych oraz tworzenia zaawansowanych zapytań SQL
  • Minimum roczne doświadczenie w projektowaniu i tworzeniu aplikacji raportowych i raportów
  • Znajomość UML, MS SQL Server, Oracle
  • Dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • Proaktywne podejście do powierzonych obowiązków oraz efektywna organizacja pracy własnej
  • Terminowe, rzetelne i dokładne wykonywanie swojej pracy

Firma oferuje:

  • Stanowisko wśród profesjonalistów w prężnie rozwijającej się, międzynarodowej firmie
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne benefity (m.in. opieka medyczna, ubezpieczenie, karta Multisport)
  • Szkolenia i możliwość udziału w projektach ogólnofirmowych

Zainteresowała Cię ta oferta? Zaaplikuj!

Wyślij aplikację!

Aplikując wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)