Programista C#

Junior / Mid
13 600 - 17 600 zł
UoP / UZ / B2B

Connectis to polska firma IT z 22-letnim doświadczeniem. Obecnie zatrudniamy około 300-tu Specjalistów IT technologiach Java, C++, C#, .NET, SQL, JavaScript, Python, PHP, SAP, Ruby, Android, iOS i innych.

Będziesz pracował używając:

C# TDD REST ASP.MVC WebAPI SOAP

Opis stanowiska:

  • Wdrażanie nowoczesnej aplikacji webowej do projektu związanego ze sztuczną inteligencją
  • Projektowanie i programowanie z użyciem technologii i narzędzi (ASP.MVC WebAPI, TDD, SOAP, REST)
  • Praca w zwinnej metodologii SCRUM
  • Praca w małych zespołach z doświadczonymi programistami

Oferujemy:

  • Pracę nad prestiżowym i bardzo rozwojowym projektem
  • Możliwość pracy zdalnej (2-3 dni w tygodniu)
  • Międzynarodowy projekt, możliwość wyjazdów zagranicznych
  • Nowoczesne technologie i nowoczesne podejście do programowania
  • Możliwość rozwoju i wymiany wiedzy z doświadczonymi programistami
  • Meet-upy, konferencje, warsztaty, szkolenia
  • Pakiet medyczny oraz sportowy dla Ciebie i Twojej rodziny
  • 2000 zł za każde polecenie Specjalisty do naszych projektów

Wymagania:

  1. 1. Min. 1,5 roku doświadczenia w programowaniu w języku C#
  2. 2. MS SQL – średniozaawansowany
  3. 3. Język angielski – komunikatywny

Stawka: 85zł/h – 110 zł/h.

Zainteresowała Cię ta oferta? Zaaplikuj!

Wyślij aplikację!

Aplikując wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)