Programista Front-End

Mid
7 000 - 10 000 zł
UoP / UoD / UZ / B2B
ISOLUTION Sp. z o.o.
Warszawa

Jesteśmy zaufanym partnerem wiodących polskich i zagranicznych firm z sektora bankowości, ubezpieczeń, telekomunikacji, administracji publicznej i wielu innych. Będąc na rynku od 18 lat wypracowaliśmy pozycję rozpoznawanego i cenionego przedsiębiorstwa działającego w sektorze IT.

Będziesz pracował używając:

JavaScript Git REST AngularJS Scrum React

Zadania:

  • Projektowanie, rozwój oraz utrzymanie aplikacji
  • Uczestnictwo w projektach realizowanych zgodnie z obowiązującymi trendami
  • Możliwość realizacji zadań zgodnie z planem Sprintów
  • Wsparcie techniczne analityków biznesowych

Oczekiwania:

  • Doświadczenie min. 3 lata jako Programista Front-End
  • Doświadczenie z React lub AngularJS, Angular
  • Doświadczenie w JavaScript (ES6)
  • Znajomość REST API oraz JSON
  • Umiejętność pisania testów jednostkowych
  • Znajomość GIT
  • Doświadczenie w SCRUM

Zainteresowała Cię ta oferta? Zaaplikuj!

Aplikując wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)