Programista .Net

Junior / Mid
9 600 - 14 400 zł
B2B
Connectis
Connectis
Warszawa

Connectis to polska firma IT z 22-letnim doświadczeniem. Obecnie zatrudniamy około 300-tu Specjalistów IT technologiach Java, C++, C#, .NET, SQL, JavaScript, Python, PHP, SAP, Ruby, Android, iOS i innych.

Będziesz pracował używając:

SQL Git .Net ASP.NET MVC GitLab MS SQL

Opis stanowiska:

  • programowanie w różnych warstwach aplikacji: baza danych, logika biznesowa, usługi, warstwa prezentacji
  • analiza zgodności funkcjonowania systemu ze specyfikacją techniczną
  • wycena pracochłonności związanej z rozwojem poszczególnych elementów oprogramowania
  • projektowanie i tworzenie integracji pomiędzy systemami wewnątrz firmy oraz z usługami i systemami partnerów

Wymagania:

  • 1-4 lata doświadczenia zawodowego w projektach komercyjnych (aplikacje webowe / webAPI / WebService) wykonanych we frameworku .net (ASP.NET MVC, ASP.NET WebAPI / WCF)
  • praktyczna znajomość GIT oraz GITLab
  • znajomość MS SQL oraz składni języka SQL
  • znajomość ORM - nHibernate lub EntityFramework
  • praktyczna znajomość wzorców projektowych

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w centrum Warszawy
  • długofalową współpracę
  • Multisport oraz Medicover

Zainteresowała Cię ta oferta? Zaaplikuj!

Wyślij aplikację!

Aplikując wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)