Python Backend Developer

Mid
5 000 - 7 500 zł
UoP
Talkin' Things
Warszawa

Talkin Things to lider w sferze rozwiązań Smart Packaging. Oferujemy innowacyjną platformę komunikacyjną oraz zabezpieczenie przed podrabianiem produktów dzięki technologii NFC oraz aplikacji mobilnej.

Będziesz pracował używając:

Python Git Django

Talkin Things Sp. z o.o. jest liderem w dostarczaniu rozwiązań Smart Packaging dla IoT. Oferujemy innowacyjną platformę komunikacyjną oraz efektywne zabezpieczenie przed podrabianiem produktów dzięki technologii NFC i RFID oraz aplikacji mobilnej.

Tylko w tym roku nasza firma znalazła się w gronie top 50 najbardziej innowacyjnych start-upów na Świecie według prestiżowej organizacji Kairos Society, byliśmy finalistą tzw. „Oskarów NFC” (NFC Forum Award) oraz zdobyliśmy Pharmapack Award za najbardziej innowacyjne rozwiązanie w kategorii „Bezpieczeństwo Pacjenta”. Zostaliśmy też okrzyknięci przez Puls Biznesu najbardziej innowacyjnym start-up’em w Europie Środkowo-Wschodniej w 2014 r.

Współpracujemy z największymi firmami na Świecie z branży technologicznej (np. NXP Semiconductors) i opakowaniowej (np. MCC Label), a naszymi klientami są największe amerykańskie korporacje oraz marki produktów, które codziennie kupujesz.

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, zaaplikuj na stanowisko: PROGRAMISTA (PYTHON BACKEND DEVELOPER)

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • projektowanie architektury, implementacja oraz konserwacja oprogramowania
  • opracowywanie dokumentacji technicznej i użytkowej oprogramowania
  • współpraca z pozostałymi członkami zespołu

Wymagania:

  • wiedza z zakresu programowania obiektowego
  • znajomość frameworku Django
  • doświadczenie w pracy z GIT lub innym rozproszonym SCM
  • chęć stałego podnoszenia swoich kwalifikacji
  • bardzo dobra znajomość Pythona

Mile widziane:

  • znajomość frameworków i narzędzi do tworzenia mikroserwisów
  • znajomość technologii RFID i NFC
  • doświadczenie w pracy z relacyjnymi bazami danych
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca pracę z dokumentacją techniczną
  • tworzenie przejrzystego i eleganckiego kodu
  • znajomość bazach danych PostgreSQL
  • znajomość podstawy HTML 5, CSS, JavaScript (jQuery)
  • zdolność szybkiego uczenia się
  • miejętność znajdowania niestandardowych rozwiązań problemów

Oferujemy:

  • realizowanie innowacyjnych projektów
  • możliwość delegacji zagranicznych do USA, krajów UE oraz Azji
  • możliwość realizacji własnych pomysłów w ramach wykonywanych prac
  • zatrudnienie na umowę o pracę (możliwe są inne formy współpracy)
  • dogodną lokalizację biura (przy stacji metra Wilanowska)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres hr@talkinthings.com.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926)."

Zainteresowała Cię ta oferta? Zaaplikuj!

Aplikując wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)