Senior .net developer

Senior
14 400 - 17 600 zł
UoP / B2B
Connectis
Connectis
Wrocław

Connectis to polska firma IT z 22-letnim doświadczeniem. Obecnie zatrudniamy około 300-tu Specjalistów IT technologiach Java, C++, C#, .NET, SQL, JavaScript, Python, PHP, SAP, Ruby, Android, iOS i innych.

Będziesz pracował używając:

SQL Agile .Net WebServices

Opis stanowiska:

  • Wdrożenie nowych wymagań
  • Identyfikacja błędów, rozwiązywanie problemów
  • Tworzenie i dokumentowanie kodu, pisanie testów jednostkowych
  • Ścisła współpraca z zespołami: inżynierami oprogramowania, architektami rozwiązań, inżynierami ds. wymagań, kierownikiem projektu oraz inżynierami testów

Oczekiwania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 5 lat jako programista .NET
  • Znajomość WCF, Entity Framework, ADO.NET, T-SQL
  • Doświadczenie we wdrażaniu aplikacji wielowątkowych
  • Doświadczenie w Web Services przy użyciu WCF lub WebApi
  • Znajomość Microsoft SQL Server i NoSQL
  • Znajomość i umiejętność pracy w metodyce AGILE
  • Mile widziane doświadczenie w branży finansowej
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowym banku w dogodnej lokalizacji we Wrocławiu
  • Współpracę z globalnym zespołem rozproszonym
  • Możliwość realnego wpływu na kierunku rozwoju, pracę twórczą a nie odtwórczą
  • Atrakcyjne wynagrodzenie na umowie b2b lub uop
  • Opiekuna i wsparcie po stronie Connectis_
  • Liczne imprezy integracyjne
  • Indywidualne podejście do każdego Specjalisty
  • 2000 zł za każde polecenie Specjalisty do naszych projektów

Zainteresowała Cię ta oferta? Zaaplikuj!

Wyślij aplikację!

Aplikując wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)