Specjalista SEO

Specialist
8 000 - 13 000 zł
B2B
ForManWay
ForManWay
Warszawa

Jesteśmy firmą doradztwa personalnego. Od ponad 10 lat nasz zespół związany jest z obszarem HR, rozwojem talentów, szkoleniami i doradztwem zawodowym jednocześnie tworząc interdyscyplinarne środowisko, które wzajemnie się wspiera i motywuje.

Będziesz pracował używając:

SEO GSC Majestic Deepcrawl SENUTO Semstorm Screaming Frog Wordpress Joopla Drupal

Klient ForManWay, znana polska marka oferująca usługi związane z rekrutacją, employer brandingiem, edukacją oraz szkoleniami, poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
17/2018

Zadania:

  • Poszukiwanie oraz wdrażanie rozwiązań mających na celu poprawę widoczności oraz lepszą promocję w Internecie
  • Współtworzenie strategii oraz planowanie długofalowych działań marketingowych w Internecie
  • Wyszukiwanie trendów, analiza i raportowanie stanu SEO
  • Koordynowanie działań oraz wdrażanie nowych rozwiązań w zakresie poprawy pozycjonowania

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, mile widziany marketing
  • Doświadczenie w pozycjonowaniu oraz około 2 lata doświadczenia w optymalizacji serwisów pod kątem SEO
  • Mile widziane doświadczenie w pracy dla branży finansowej
  • Praktyczna znajomość narzędzi SEO - GSC, Majestic, Deepcrawl, SENUTO, Semstorm, Screaming Frog
  • Znajomość popularnych systemów CMS (Wordpress, Joopla, Drupal)
  • Wiedza z zakresu pozycjonowania oraz optymalizacji stron www
  • Umiejętności analityczne, nastawienie na cel, samodzielność

Firma oferuje:

  • Zatrudnienie oparte o umowę B2B - preferowana forma współpracy
  • Biuro w Centrum Warszawy
  • Pracę pełną wyzwań z atrakcyjnym wynagrodzeniem (podstawa + premia)
  • Możliwość rozwoju osobistego i poszerzenia swoich kompetencji

Zainteresowała Cię ta oferta? Zaaplikuj!

Wyślij aplikację!

Aplikując wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)